Obklad Tonalite Trapez Pomice 10x23 Matt.
Code: 26465Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 19.49 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 230 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Tonalite Trapez Matt |
| Dimension: | 10 x 23 |
| Face: | Trapezoid (Lichoběžník) |
| Packaging: | 0,39 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | TRA1672 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |