Obklad Tuscania Fjord Inserto Sticky 3D Honning 18,5x59,4
Code: 19367Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 2.5 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 594 mm |
| Width: | 185 mm |
| Series: | Tuscania Fjord |
| Dimension: | 18.5 x 59.4 x 1 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dekor, Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |