Obklad Vogue IN Mastice RAL1307010 20x40
Code: 70625Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 17.71 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Vogue System |
| Dimension: | 20 x 40 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,96 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0112495 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |