Obklad Vogue System Interni Laguna 5x20
Code: 28328Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 0.16 kg |
| Color: | Tyrkysová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | Vogue System |
| Dimension: | 5 x 20 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 28 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0011S35 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |