Obklad Vogue System Triangoli Transparenze TR Azzuro 10x10x14 Rett. (30x30)
Code: 35476Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MOSAICS - WALL TILES FOR BATHROOMS IN RETRO STYLE |
|---|---|
| Weight: | 13.58 kg |
| Color: | Modrá, Tyrkysová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Vogue System Triangoli |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Triangle (Trojúhelník) |
| Packaging: | 1,26 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Mozaika |
| Use: | Mozaika |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI3 |
| Určení: | Chodník, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |