PAULA WC seat, SLIM, Soft Close, gold KC0903
Code: KC0903Related products
Product detailed description
Slim toilet seat
- Fits Paula wall hung toilet
- Colour: gold
- Material: Duroplast, which is characterized by high durability
- System Soft Close (gradual folding of the seat and lid) guarantees safety; by means of a hydraulic system, the lid and seat slowly fall on the bowl
Additional parameters
| Category: | RETRO WC SEATS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 3.41 kg |
| EAN: | 8698531145592 |
| Color: | Zlato |
| Width: | 360mm |
| Series: | PAULA |
| Dimension: | 36x44,5 cm |
| Product depth: | 445mm mm |
| Face: | Pro konkrétní WC |
| Packaging: | 1ks |
| Vybavení: | SLIM (tenké), Soft Close (pomalé sklápění) |
| Brands: | CREAVIT |
| Material: | Duroplast |