Protiskluzová dlažba APE Anti-Slip Work B Bianco Rect. 60X120
Code: 16068Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.99 kg |
| Color: | Šedá, Bílá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | APE Work |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Interiér, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A033861/P01 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |