Protiskluzová dlažba APE Anti-Slip Work W Natural Rect. 20x120
Code: 16094Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 24 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 10.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | APE Work |
| Dimension: | 20 x 120 |
| Packaging: | 0,72 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Interiér, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A033874/N24 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |