Protiskluzová dlažba APE Argillae Coccio Mix 120X120 Rett.
Code: 29393Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 24.34 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.1 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | APE Argillae |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,44001 m² |
| Aesthetic appearance: | Terrazzo |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A038038 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |