Protiskluzová dlažba APE Deep Blue Oxid 30x60
Code: 34484Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.31 kg |
| Color: | Šedá, Modrá, Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7.8 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | APE Deep Blue |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A037999 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |