Protiskluzová dlažba APE Koen Cenere 20x120 Matt Rett. - Anti-Slip
Code: 33874Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.81 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 9.4 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | APE Koen |
| Dimension: | 20 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,96 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036301 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |