Protiskluzová dlažba APE Souk Nomade Black 13,9x16
Code: 15965Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.89 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 160 mm |
| Width: | 139 mm |
| Series: | APE Souk |
| Dimension: | 13.9 x 16 x 1 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,334 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A033519/P13 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |