Protiskluzová dlažba APE Wabi Sabi Wabi Sabbia Lapatto 30x60 Rett. Lapp.
Code: 33256-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.35 kg |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 9.2 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | APE Wabi Sabi |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A034213 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |