Protiskluzová dlažba APE Wabi Sabi Wabi Taupe Lapatto 60x120 Rett. Lapp.
Code: 30185Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.76 kg |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | APE Wabi Sabi |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A034198 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |