Protiskluzová dlažba Castelvetro Slate Stones Grigio 100x100 Rett. (tl. 20mm)
Code: 23441Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 45 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 1000 mm |
| Series: | Castelvetro Slate |
| Dimension: | 100 x 100 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor, Břidlice |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | XSL10R4 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |