Protiskluzová dlažba CIR Reggio Nell´Emilia Pieve 40x40 R11
Code: 50879Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | Cir Reggio Nell´Emilia |
| Dimension: | 40 x 40 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,28 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Garáž, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1060196 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |