Protiskluzová dlažba Del Conca FI Foreste D'Italia Noce FG 9 Grip 20x80
Code: 17340Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.53 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 800 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Del Conca FI Foreste D'Italia |
| Dimension: | 20 x 80 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,28 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R12 |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 27FG09 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |