Protiskluzová dlažba Equipe Octagon Taco Negro Brillo 4,6x4,6
Code: 16480Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.05 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 46 mm |
| Width: | 46 mm |
| Series: | Equipe Octagon |
| Dimension: | 4.6 x 4.6 x 1 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 20568 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |