Protiskluzová dlažba Flaviker Backstage Ash 20x40
Code: 15076Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.5 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | AB Bienne |
| Dimension: | 20 x 40 |
| Packaging: | 1,2 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | BK2422 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |