Protiskluzová dlažba Marca Corona Elisir Bruno 20x120 Strutt. Rett.
Code: 27768Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.25 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Marca Corona Elisir |
| Dimension: | 20 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Fasáda, Komerční prostory, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | I213 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |