Protiskluzová dlažba Marca Corona Matrix Grey STR. HiThick 45x90 (20mm)
Code: 18940Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 45.68 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 450 mm |
| Series: | Marca Corona Matrix |
| Dimension: | 45 x 90 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,81 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Luxusní zboží |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Exteriér, Garáž, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 9912 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |