Retro Dlažba ABK Play Classic Sage 20x20 Nat.
Code: 26164Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 29.69 kg |
| Color: | Matný, Bílá, Černá, Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | ABK Play |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,64 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0003478 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |