Retro Dlažba Aleluia Artisan Delft 14x14 - mix dekorů
Code: 49793Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.29 kg |
| Color: | Lesklý, Bílá, Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 140 mm |
| Width: | 140 mm |
| Series: | Aleluia Artisan Delft |
| Dimension: | 14 x 14 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 20 ks |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PN005 Shine |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |