Retro Dlažba Ape Esencia Material Cleo Halo 20x20
Code: 83043Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DECORATIVE FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.07 kg |
| Color: | Bílá, Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.9 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Ape Esencia Material |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Extravagantní, Retro, Skladba, Vzory |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A040236 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |