Retro dlažba APE Floriane Olivia 15x15
Code: 15496Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.99 kg |
| Color: | Matný, Zelená, Béžová, Zlatá, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | APE Floriane |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,585 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A034115/R59 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |