Retro dlažba Cerlat Goya Mix 22,5x22,5
Code: 49728Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20 kg |
| Color: | Matný, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 225 mm |
| Width: | 225 mm |
| Dimension: | 22.5 x 22.5 x 0.9 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,01 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Goya Mix 22,5x22,5 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |