Retro Dlažba Codicer Riviera Nice Blue 25x25
Code: 15000Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.5 kg |
| Color: | Matný, Šedá, Bílá, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 250 mm |
| Series: | Codicer Riviera |
| Dimension: | 25 x 25 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 7449 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |