Retro dlažba Deceram PAM Alba Naya Black 20x20 (tl. 13mm) - baleno po 0,64m2
Code: 58647Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 37.5 kg |
| Color: | Matný, Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 13 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Deceram PAM Alba |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,64 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |