Retro dlažba Deceram PAM Camelia 20x20
Code: 58649Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.4 kg |
| Color: | Matný, Šedá, Bílá, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Deceram PAM 20x20 |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |