Retro Dlažba Deceram Pattern Dudley 20x20
Code: 158101Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.04 kg |
| Color: | Bílá, Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Deceram Pattern |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,04 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Dekor |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |