Retro dlažba Elios D_Esign Evo Decoro Senape 20x20 Mix
Code: 44723Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE ELIOS D_ESIGN EVO |
|---|---|
| Weight: | 19.79 kg |
| Color: | Matný, Béžová, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Elios D_Esign |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,2 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor, Patchwork, Retro, Vzory |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 079D540 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |