Retro Dlažba Estudio Barcelona Raval 15x15
Code: 67503Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE ESTUDIO BARCELONA |
|---|---|
| Weight: | 17.79 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Estudio Barcelona |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,95 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Beton, Dekor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | E232367 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |