Retro Dlažba Estudio Flamingo White 15x17
Code: 67538Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 9.49 kg |
| Color: | Matný, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 170 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Estudio Flamingo |
| Dimension: | 15 x 17 |
| Style: | Retro |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | E235901 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |