Retro Dlažba Fioranese Heritage Deco Exagona Texture_2 34,5x40
Code: 67432Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE FIORANESE HERITAGE |
|---|---|
| Weight: | 21.37 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 345 mm |
| Series: | Fioranese Heritage |
| Dimension: | 34.5 x 40 x 0.9 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,936 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Jíl |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | HET2EX |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |