Retro dlažba Grazia Old England List. ED London 6x20
Code: 14637Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE OLD ENGLAND 20X20 |
|---|---|
| Weight: | 0.03 kg |
| Color: | Matný, Šedá, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Grazia Old England |
| Dimension: | 6 x 20 |
| Style: | Retro |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | OELD6 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |