Retro Dlažba La Fenice Polveri Vietresi Maiori Decorato a Mano 60,5x60,5
Code: 35460Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 6.25 kg |
| Color: | Lesklý, Multicolor, Zlatá, Bílá, Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 605 mm |
| Width: | 605 mm |
| Series: | La Fenice Polveri Vietresi |
| Dimension: | 60.5 x 60.5 x 0.9 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 4 ks |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Dekor |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |