Retro dlažba Navarti Precut FS Lys Blue 45x45
Code: 165411Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DECORATED FLOOR TILE NAVARTI PRECUT 45X45 |
|---|---|
| Weight: | 21.2 kg |
| Color: | Šedá, Bílá, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 450 mm |
| Width: | 450 mm |
| Series: | Navarti Precut |
| Dimension: | 45 x 45 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,42 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |