Retro dlažba Xclusive Islands Formentera 20,5x20,5
Code: 64648Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DLAŽBA XCLUSIVE ISLANDS |
|---|---|
| Weight: | 21.71 kg |
| Color: | Matný, Modrá, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 205 mm |
| Width: | 205 mm |
| Series: | Xclusive Islands |
| Dimension: | 20.5 x 20.5 x 1 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,6725 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor, Luxusní zboží, Retro, Skladba, Vzory |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | ISLDEC3 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |