RETRO freestanding bathtub 167,5x76x71cm, legs white, white 42112
Code: 42112Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO BATHTUBS |
|---|---|
| Weight: | 46.92 kg |
| EAN: | 8590729039532 |
| Color: | bílá/nohy bílé |
| Length: | 710mm, 1675mm |
| Width: | 760mm |
| Dimension: | 167,5x76x71 cm |
| Installation: | Samostojná |
| Style: | Retro |
| Objem: | 190l |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Brands: | POLYSAN |
| Material: | Gelcoat |
| The item has been sold out… | |