RETRO mirror in wooden frame 700x1150mm, antique white 1686
Code: 1686Related products
Product detailed description
Retro mirror in frame.
Size: 70x115cm
Material: solid spruce wood
Color: antique white
Additional parameters
| Category: | RETRO MIRRORS |
|---|---|
| Weight: | 6.93 kg |
| EAN: | 8590913216862 |
| Color: | starobílá |
| Length: | 1150mm |
| Width: | 700mm |
| Series: | RETRO |
| Dimension: | 70x115 cm |
| Style: | Retro |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1ks |
| Barva rámu: | Bílá |
| Decor: | Starobílá |
| Typ zrcadla: | Zrcadla vrámu |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Masiv dřevo |