Retro obklad Aleluia Ceramicas Marrakesh 14x14
Code: 14961Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 2.88 kg |
| Color: | Lesklý, Multicolor, Žlutá, Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 140 mm |
| Width: | 140 mm |
| Series: | Aleluia Ceramicas Moorish |
| Dimension: | 14 x 14 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,193 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor, Extravagantní, Jednobarevné, Luxusní zboží, Retro, Vzory |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PM029 |
| Material: | Interiérová dlažba - červený střep |