Retro obklad Brennero (Fineza) Ricordi Confetto Bianco fondo 20x20
Code: 6668Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 17 kg |
| Color: | Lesklý, Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Brennero Ricordi |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 2100 |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |