Retro obklad Brennero (Fineza) Ricordi Profilo Bianco ang. int. 2,5x2,5
Code: 6749Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| Color: | Lesklý, Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 25 mm |
| Width: | 25 mm |
| Series: | Brennero Ricordi |
| Dimension: | 2.5 x 2.5 x 0.7 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PROBAI |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |