Retro obklad Brennero Habita Scenic White Pixel 33,3x100
Code: 50077Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | UNCATEGORIZED WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 5.5 kg |
| Color: | Matný, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 333 mm |
| Series: | Brennero Habita |
| Dimension: | 33.3 x 100 x 0.95 |
| Style: | Retro |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2 ks |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Dekor, Květinové motivy |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | SCPW |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |