Retro obklad Brennero Ricordi Navy Bordeaux list. basso 3x20
Code: 6686Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES BRENNERO RICORDI |
|---|---|
| Weight: | 0.15 kg |
| Color: | Lesklý, Vínová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 30 mm |
| Series: | Brennero Ricordi |
| Dimension: | 3 x 20 |
| Style: | Retro |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | LINAB |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |