Retro Obklad Equipe Manacor Blue Moon 10x10
Code: 66971Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 6.81 kg |
| Color: | Lesklý, Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 100 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Equipe Manacor |
| Dimension: | 10 x 10 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 26911 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |