Retro obklad Equipe Raku Nude Line Decor 6x18,6
Code: 68731Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 16.42 kg |
| Color: | Matný, Hnědá, Oranžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 186 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Equipe Raku |
| Dimension: | 6 x 18 |
| Style: | Retro |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,424 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 30692 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |