Retro Obklad La Fenice Polveri Vietresi 10x60,5 listello vietri
Code: 35463Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 1 kg |
| Color: | Lesklý, Multicolor, Zlatá, Bílá, Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 605 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | La Fenice Polveri Vietresi |
| Dimension: | 10 x 60 |
| Style: | Retro |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 10 ks |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Dekor |
| Use: | Dekor, Listela, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |