Retro obklad Tonalite Diamante Bianco 15x15
Code: 6261Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TONALITE DIAMANTE RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.81 kg |
| Color: | Lesklý, Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Tonalite Diamante |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec, Diamante (Zkosené hrany) |
| Packaging: | 0,77 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 560 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |