Retro obklad Tonalite Kraklé tavella acqua 7,5x15
Code: 66265Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 13.65 kg |
| Color: | Lesklý, Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Tonalite Kraklé |
| Dimension: | 7.5 x 15 x 0.7 |
| Style: | Retro |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 77607 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |